تبریزکهن-دکتر داوودی، رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی پیام تبریکی به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت و فرارسیدن ۶ مرداد "روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای" صادر کرد.

تبریزکهن-دکتر داوودی، رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی پیام تبریکی به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت و فرارسیدن ۶ مرداد “روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای” صادر کرد.

 متن پیام دکتر داوودی، رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته ملی مهارت و فرا رسیدن ۶ مرداد ” روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای ” بدین شرح است :

خانواده پر تلاش آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی

با سلام و تحیات

در سال جهش تولید، بی شک گسترش نهضت توسعه آموزش های مهارتی و توانمندسازی منابع انسانی می تواند راهگشا باشد. چراکه تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت می تواند زمینه ساز اشتغال مولّد برای جوانان کشور و به تبع آن توسعه اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم شود.

همه ساله ۳۱ تیرماه لغایت ششم مرداد در سازمان آموزش فنی و حرفه ا ی کشور به نام هفته مهارت و کارآفرینی و اختصاص ششم مرداد به روز ملی؛ مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، گرامی داشته می شود.

اینجانب و همکارانم به عنوان نمایندگان و خدمتگزاران مردم شریف تبریز و سایر شهرهای استان در مجلس شورای اسلامی، بر خود واجب می دانیم تا ضمن تبریک و شادباش این ایام به تک تک شما تلاشگران در عرصه مهارت آموزی استان، از تلاشهای شما عزیزان قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال موفقیت و پیشرفت همه جانبه کشور عزیزمان ایران اسلامی را خواستاریم.

دکتر داوودی
رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی
و نماینده مردم شریف شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی