محمدجواد آرین‌منش فعال سیاسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: از نظر بنده، حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی نسبت به مناظره اول بهتر ظاهر شدند زیرا سایر نامزدها خارج از سوالات مطرح شده صحبت کردند اما او خونسردی خود را حفظ کرده و در دستور صحبت کرد. وی […]

محمدجواد آرین‌منش فعال سیاسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: از نظر بنده، حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی نسبت به مناظره اول بهتر ظاهر شدند زیرا سایر نامزدها خارج از سوالات مطرح شده صحبت کردند اما او خونسردی خود را حفظ کرده و در دستور صحبت کرد.

وی با بیان اینکه سایر کاندیداهای ریاست جمهوری مطالبی از قبل آماده شده را بدون در نظر گرفتن پاسخ صحیح به سوالات بیان  داشتند، تصریح کرد: کاندیداهای دیگر می‌خواهند آقای رئیسی را به چالش بکشند اما ایشان در چهارچوب مسائل صحبت می‌کند و تاکید او روی مسئله عدالت است.

این فعال سیاسی بیان کرد: تفاوت فاحش آقای رئیسی با سایر کاندیداها در این است که او بر اساس واقعیات صحبت می‌کند که مطابق با شعار نباشد و بتواند در آینده آنها را عملیاتی کند.